Využití a pravidla fora

Goto down

Využití a pravidla fora

Příspěvek pro Admin za 18.10.15 23:52

Toto forum slouží všem hráčům ke sdílení poznatků a zkušeností ze hry CLASH of CLANS v sekcích "Výstavba vesnice", "Obrana", "Útok" a "Různé! Při "tvorbě" příspěvků vycházím především z [You must be registered and logged in to see this link.] a pochopitelně i jiných podobně zaměřených fór a internetových stránek.

V sekci "Pokec" si mohou hráči popovídat o koníčcích, zálibách, sportu, počasí, dětech ....!

Ve foru jsou dvě skupiny uživatelů:
1. CLENOVE - mohou číst a volně přispívat do všech výše uvedených sekcí.
2. VELENÍ KLANU - mohou číst a volně přispívat do všech výše uvedených sekcí a navíc mohou upravovat tuto sekci a sekci "Pravidla pro hráče klanu "CZECH pohodari" ve hře". Samozřejmě mají moderátorská práva ve VŠECH sekcích.

Pokud by se toto forum začalo používat, předal bych bez problémů Administrátorské heslo Velení klanu (pravděpodobně Lence, či někomu dle dohody se zakladatelem klanu). Administrátor každého nového uživatele po jeho přihlášení (registraci) přiřadí do jedné ze dvou skupin (člen/velení). Neregistrovaný uživatel fora či registrovaný, ale nezařazený uživatel může vidět kromě sekce Pravidla pro hráče klanu "CZECH pohodari" ve hře i ostatní výše uvedené sekce. Po registraci a zařazení do skupiny může nový uživatel psát příspěvky dle práv příslušné skupiny.

V případě schválení používání fora by bylo vhodné odkaz na forum [You must be registered and logged in to see this link.] umístit do záhlaví klanu ve hře. Úvodní slovo o klanu by se tím prakticky mohlo zvětšit na "neomezenou" velikost a všichni zájemci o vstup do klanu by si mohli volně přečíst nejen sekci Pravidla pro hráče klanu "CZECH pohodari" ve hře.

Pokud se sem bude chtít kdokoliv zaregistrovat - není problém. Jen prosím o trochu trpělivosti pro zařazení do skupiny (plného zpřístupnění fora). Hru hraji na stolním PC (emulátor BlueStacks) a k PC chodím jen párkrát za den (třikrát - čtyřikrát, někdy častěji, někdy méně), jsem sice "v podstatě důchodce", ale u PC pořád nesedím! Toto platí pochopitelně do doby pokud budu forum spravovat já - HALDAKUK.

Admin
Admin

Posts : 4
Join date : 16. 10. 15

Zobrazit informace o autorovi http://pohoda.clashofclan.info

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru